Онлайн запис

Про салон

У самому серці столиці, серед заклопотаних бізнес-центрів та суворих урядових порталів, з’явився острів модних перевтілень, миттєвої трансформації, натхненного стилю та витонченої краси – салон COLOR FRENCH!

 

Тут на вас чекають:

  • Команда справжніх професіоналів – кожен з понад 10-річним досвідом роботи у сфері краси та створення іміджу. Майстри COLOR FRENCH є постійними учасниками щорічного бізнес форуму LBF від L’Oreal Professionel Paris та чинними викладачами основ колористики, техніки стрижки, новітніх технік фарбування в Академії Салонного Мистецтва. Вони можуть задовольнити найвибагливішого клієнта, адже володіють техніками як англійської, так і французької шкіл стрижки, наслідуючи таких відомих гуру перукарського мистецтва як Toni&Guy з Англії, а також французів Jean Marc Joubert, Laeticia Guenaou та Claude Gilliard.
  • Fusio Dose bar, що містить секрети створення унікального коктейлю для вашого волосся. Під час процедури у Fusio Dose bar наші майстри підберуть оптимальні препарати Kerastas для відновлення, укріплення, живлення, блиску та дисципліни вашого волосся. Ми гарантуємо, що ви побачите результат вже після першого коктейлю у Fusio Dose bar!
  • L’Oreal Professionel Paris & Kerastase – французька косметика світового бренду, яка не потребує особливої реклами. Вона неодноразово довела свою ефективність та завоювала мільйони прихильників серед перукарів-професіоналів, і саме цією косметикою користуються майстри COLOR FRENCH. Продукція L’Oreal Professionel Paris & Kerastase охоплює всі типи волосся та дбайливо доглядає за ним. Ми обрали для вас лінію Kerastase, тому що вона була розроблена у лабораторіях концерну L’Oreal задля спеціального догляду за вашим волоссям та шкірою голови, щоб забезпечити глибоке живлення, зволоження та лікування.